Ścieżka nawigacyjna
- Start
- GMINA STRYKÓW
Lista poddziałów dla strony GMINA STRYKÓW
Banery
Treść strony GMINA STRYKÓW
Stronicowanie
2025.09.15 - Gminne zawody sportowo-pożarnicze
Mnóstwo emocji i strażackiego entuzjazmu, tak wyglądała sobota w Lipce podczas gminnych zawodów sportowo-pożarniczych. Drużyny rywalizowały w sztafecie pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami, ćwiczeniach bojowych oraz w zawodach CTIF, w różnych kategoriach wiekowych i grupach.
2025.09.15 - 8. Duathlon Stryków
Wczoraj Stryków po raz ósmy pokazał, że potrafi łączyć sportową rywalizację z fantastyczną atmosferą! Największa impreza multisportowa w naszym mieście Triathlon Stryków w tym roku, ze względu na modernizację zalewu, odbyła się w wyjątkowej formie duathlonu. Zawody, organizowane przez fundację Triathlon Stryków, tradycyjnie odbyły się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Strykowa i były wspierane finansowo z budżetu Gminy Stryków.
2025.09.12 - Weekendowy kalejdoskop wydarzeń
Przed nami weekend pełen atrakcji! Propozycji na wspólne spędzenie soboty i niedzieli jest naprawdę wiele – każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru proponujemy:
- sportowe emocje podczas zawodów OSP w sobotę oraz niedzielnego Duathlonu,
- 2. Rajd Pamięci Potyczki pod Dobieszkowem, który pozwoli odkryć naszą okolicę z zupełnie innej perspektywy,
- spotkanie w Strykowie ze znanym aktorem Arturem Barcisiem – idealne na niedzielne popołudnie.2025.09.11 - 86. rocznica agresji wojsk sowieckich na Polskę
Burmistrz Strykowa, Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie zapraszają Mieszkańców Gminy Stryków na uroczystość wspomnienia 86. rocznicy agresji wojsk sowieckich na Polskę 17 września 2025 r. Szczegóły uroczystości na plakcie:
2025.09.10 - Upamiętnienie Bohatera Powstania Listopadowego
Stowarzyszenie Miłośników Historii Dobieszkowa i Okolic zaprasza na dwa wydarzenia poświęcone pamięci porucznika 1 Pułku Jazdy Krakowskiej Adama Kłossowskiego, weterana Powstania Listopadowego, kawalera Złotego Krzyża Virtuti Militari, spoczywającego na cmentarzu w Bratoszewicach.