Ścieżka nawigacyjna
- Start
- GMINA STRYKÓW
Lista poddziałów dla strony GMINA STRYKÓW
Banery
Treść strony GMINA STRYKÓW
Stronicowanie
2025.07.07 - Transmisja z kosmosu w SP1
We wtorek, 8 lipca br., polski astronauta Sławosz Uznański-Wiśniewski połączy się na żywo z dziećmi i młodzieżą prosto z kosmosu! Burmistrz Strykowa oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Strykowie zapraszają na wspólne oglądanie transmisji. To wyjątkowa okazja, by usłyszeć ciekawostki z życia na pokładzie ISS, zobaczyć kosmiczne eksperymenty i dowiedzieć się, co polski astronauta chce przekazać młodym ludziom w Polsce. Start: godz. 11:00. Miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Strykowie.2025.07.04 - Przegląd inwestycji gminnych
Sezon letni to intensywny czas realizacji inwestycji – właśnie teraz widać ich efekty najlepiej! Na terenie gminy Stryków trwają liczne prace na różnych etapach zaawansowania - niektóre dopiero się rozpoczęły, inne są w toku, a jeszcze inne zostały już zakończone. Realizujemy projekty z zakresu: infrastruktury kulturalno-edukacyjno- sportowej, drogowej, wodno-kanalizacyjnej czy rekreacyjnej. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z placów budowy i przekonania się, jak zmienia się nasza Gmina!2025.07.03 - Ekstremalne upały już w Polsce! IMGW ostrzega przed wysokimi temperaturami w łódzkim
Przed nami fala upałów, która może poważnie zagrozić zdrowiu i życiu. IMGW wydał ostrzeżenia I i II stopnia niemal dla całej Polski. Choć słońce może wydawać się łagodne, ekstremalne temperatury są niebezpieczne – zwłaszcza dla dzieci, seniorów i osób chorych. Sprawdź, jak się chronić i co zrobić, by przetrwać najgorętsze dni bezpiecznie.
2025.07.02 - Unijne dofinansowanie dla CRS
1 lipca br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego podpisana została umowa na unijne dofinansowanie budowy Domu Kultury – jednego z wyczekiwanych obiektów wchodzących w skład budowanego Centrum Rozwoju Strykowa. Dofinansowanie wyniosło: blisko 4,4 mln zł.