Treść strony SUKCESY KONKURSOWE

W ostatnich 10 latach AGAT uczestniczył w licznych konkursach i przeglądach, zdobywając wyróżnienia i nagrody:

Rok 2022 

Międzynarodowy Festiwal Talentów Dzieci i Młodzieży  TOP ART w Chorwacji
GRAND PRIX za układy: "W moim ogrodeczku", " Nie ma mnie bez Ciebie", " Przez wies" jak i za całokształt prezentacji Zespołu,
I Miejsce- Agat 3 w kategorii 18-20 Lat, etiuda art dance
I i II Miejsce- Agat 5, w układach "Porozmawiajmy, " Marzylam"- kategoria etiuda art dance 16- 17 Lat,
II Miejsca dla naszych reprezentantek w kategorii 12-15 Lat, show dance
II Miejsca dla naszych reprezentantek w kategorii 12-15 Lat, etiuda art dance
Duety:
I Miejsce- Maria Brzoskowska i Natalia Mirys
II Miejsce- Maja Drożdżyk i Nikola Lipowicz
I Miejsce- Lena Zalepinska i Ola Gałązka
I Miejsce- Laura Krzywańska i Zosia Piestrzeniewicz
I Miejsce Asia Krysiak- Frankowska i Olga Boruszczak
II Miejsce- Lena Wnuk i Martyna Miśkiewicz
Solistki:
I Miejsce-Maria Głowacka
I Miejsce- Zosia Piestrzeniewicz
I Miejsce- Laura Krzywańska
II Miejsce- Asia Krysiak- Frankowska
III Miejsce- Ola Gałązka
III Miejsce- Klaudia Świderska
IV Miejsce- Lena Zalepinska
IV Miejsce -Natalia Mirys
V Miejsce -Maja Drożdżyk

IV Ogólnopolski Festiwal Zespołów Artystycznych „Awangarda” w Cewicach
I Miejsce- Agat 1- „Król” , „Przez wieś”
I Miejsce- Agat 5- „Marzyłam”
II Miejsce – Agat 5 – „Porozmawiajmy”
I Miejsce- Agat 6- „ Zmierzch” , „Ona”
II Miejsce- Agat 3 „W moim ogródeczku”,
III Miejsce- Agat 3- „Powstanę”
II Miejsce – Agat 7- „Nikt”
I Miejsce- duet- Lena Zalepińska i Ola Gałązka
III Miejsce- duet – Martyna Miśkiewicz i Lena Wnuk
II miejsce – solistka- Zofia Piestrzeniewicz

XIX Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych w Głownie
I Miejsce- Agat 1- „Przez wieś”
I Miejsce- Agat 1- „Król”
I Miejsce- Agat 10
II Miejsce- Agat 3- „W moim ogródeczku”
II Miejsce- Agat 8- „Książka”
III Miejsce- Agat 3- „
III Miejsce- Agat 5- „
III Miejsce- Agat 6- „
III Miejsce- Agat 7- „Nikt”
Nagroda choreografa- Agnieszka Waszkiewicz

Ogólnopolski E-Festiwal Białobrzeski Easter Dance w Gdańsku
I Miejsce – AGAT 1
XV Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej- Kulturomaniak-Mrozy
II Miejsce –AGAT 3- „W moim ogródeczku”

Rok 2021

I Miejsce w Plebiscycie Sportowym Dziennika Łódzkiego

Ogólnopolskie Konfrontacje „Zakręceni na Taniec”- w Gostyninie
Nagroda specjalna- Agat
I Miejsce- Agat 3- „W moim ogródeczku”
II Miejsce- Agat 1- „Nie ma mnie bez Ciebie”
II Miejsce- Agat 1- „Był sobie król”
II Miejsce- Agat 7 – „Czuje rytm”
II Miejsce- Agat 7- „W objęciach Anioła”
I Miejsce- duet- Zosia Piestrzeniewicz i Laura Krzywańska
II Miejsce-duet- Joanna Krysiak i Olga Boruszczak
II Miejsca- solistka- Lena Zalepińska,
II Miejsca- solistka- Ola Gałązka,
II Miejsca- solistka- Klaudia Świderska
III Miejsce- solistka- Maja Drożdzyk

XV Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej- Kulturomaniak 2021
II Miejsce - Agat 3- „W moim ogródeczku”
Wyróżnienie –Agat 1- „Nie ma mnie bez Ciebie”

Ogólnopolski Konkurs- Łódzka Scena Tańca w Łodzi
III Miejsce -Agat 3- „W moim ogródeczku”
I Miejsce -Agat 7- „Czuję rytm”
Wyróżnienie -Agat 1 – „Nie ma mnie bez Ciebie”

Ogólnopolski Przegląd- Dzień Tańca w Wadowicach
I Miejsce –  Agat 1- „Nie ma mnie bez Ciebie”

XIV Zgierskie Spotkania Taneczne- Drgania Przestrzeni w Zgierzu
III Miejsce- Agat 7- „W objęciach anioła”
III Miejsce - Agat 1- „Nie ma mnie bez Ciebie”

Białobrzeski E-Dance Show w Gdańsku
I Miejsce-  -Agat 1- Miniformacja „Krok po kroku”

Ogólnopolski E-Festiwal Białobrzeski Winter E-Dance 2
I Miejsce- Agat 1, „Nie ma mnie bez Ciebie”
I Miejsce – Agat 3-„ Siostry”
I Miejsce- agat 5- „Odwaga”
I Miejsce –Agat 6 „Ona”
I Miejsce- Agat 7 – „Czuję rytm”

W 2021 r. Pani Agnieszka Waszkiewicz oraz zespół zostali uhonorowani również prestiżową Nagrodą Sejmiku Województwa Łódzkiego w dziedzinie kultury, o którą wnioskował Burmistrz Strykowa Witold Kosmowski. 

Rok 2019

XVIII Ogólnopolski Konkurs "Taneczne Wiktorie" w Głownie
Nominacja na Międzynarodowy Festiwal Tańca "TOP ART FESTIWAL" w Chorwacji
I Miejsce -Agat 7, "Czuję rytm"
II Miejsce Agat 9 "Deszczowa piosenka"
II Miejsce- Agat 5, za całokształt prezentacji
II Miejsce- Agat 1, za całokształt prezentacji
Nagroda dla choreografa- Agnieszki Waszkiewicz

Ogólnopolski Turniej Tańca- Dance Mania-Zduńska Wola
I Miejsce w Agat 1 „Nie ma mnie bez Ciebie”

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne - Zakręceni na Taniec - Łódż
AGAT I – Nagroda specjalna za układ ,,Nie ma mnie bez Ciebie,, oraz w trzech kategoriach tanecznych ( modern, inne formy, jazz) zajęła II miejsca.
III Miejsce i IV miejsce -Agat 3
I Miejsce -Agat 4
I Miejsce i II miejsce -Agat 5 
II Miejsce -Agat 6

IV Festiwalu Sztuk Niezbędnych „TOROWISKO 2019"- Konstantynów Łódzki
III Miejsce - Agat 1
II Miejsce Agat 7- „Światło”

II Ogólnopolski Festiwal Zespołów Artystycznych „Awangarda” w Sierakowicacach
I Miejsce- Agat  7 – Miniformacja – ”Rozwiń Skrzydła
II Miejsce - Agat 6 – Miniformacja – „Hej Wy
II Miejsce Agat 7 – Formacja – „Światło
II Miejsce - Agat 6 – Formacja – „Zegar”
II Miejsce- Agat 7 – Formacja – „Nie lubię szkoły”        
III Miejsce - Agat 6 – Formacja – „Jazz”

XXIV Ogólnopolski Festiwal Teatru, Piosenki, Tańca "Kwiecień Plecień"w Sierpcu
II Miejsce - Agat 3 za całokształt prezentacji
III Miejsce - Agat 5 – za całokształt prezentacji

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Zakręceni na taniec" Bełchatów 2019
Grand Prix  Agat 1 – Nie ma mnie bez Ciebie
Nagroda Specjalna -Agat 5 – za całokształt prezentacji
I Miejsce - Agat 4 „Jazz” 
I Miejsce - Agat 7 „Światło”
I Miejsce - Agat 7 „Mini formacja”
II Miejsce - Agat 6 –„Zegar”
II Miejsce - Agat 7 „Nie lubię szkoły”
II Miejsce - Agat 6 –„ Jazz”
II Miejsce - Agat 3 – „Siostry”
II Miejsce - Agat 3 – „Jazz”
II Miejsce - Agat 5– „On i Ona”
II Miejsce - Agat 6– miniformacja

VI Ogólnopolski Festiwal Sztuki Baletowej w Łebie
I Miejsce- taniec współczesny – Agat 1
II Miejsce - jazz dance-Agat 1
III Miejsce - jazz dance-Agat 3
III Miejsce - jazz dance-Agat 5
Nagroda dla choreografa- Agnieszki Waszkiewicz

Rok 2018

XVII Ogólnopolski Konkurs "Taneczne Wiktorie" w Głownie
I Miejsce- Agat 7, "Światło"
I Miejsce- Agat 3, "Siostry"
III Miejsce- Agat 1, "Uderzenie", "Deszcz"

II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Łódź You Dance w Łodzi
II Miejsce- Agat 5 – za całokształt prezentacji
III Miejsce - Agat 1- za całokształt prezentacji

X Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Ozodance" w Ozorkowie
III Miejsce - Agat 1- „Deszcz”
II Miejsce -Agat 3- „Przemijanie”
II Miejsce -Agat 5 „Zawsze z Tobą”

Ogólnopolski Festiwal Sztuki Baletowej - Łeba
III Miejsce - Agat 3 – Jazz, modern- „W świetle księżyca” :
I Miejsce - Agat 1 – Taniec współczesny-  „Deszcz”
III Miejsce Agat 1- Jazz- „Tajemnica”

Rok 2017

Wojewódzkim Festiwalu Piosenki i Tańca "Aleksandrowska Wiosna"
II miejsce – Agat 5- „Uwierz w siebie”
III miejsce-  Agat 6 –miniformacja

I Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Łódź You Dance w Łodzi
I miejsce -Agat 1"Dziewczyna z granatem"
II miejsce  -Agat 1 -"Dotyk"

XII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego "Solo Duet" w Bydgoszczy
II miejsce - Agat 3 "Sprawiedliwość"
III miejsce - Agat 4 "Zakazany Owoc"
III miejsce - Agat 5 "Nasza Pasja"

Rok 2016

XV Ogólnopolski Konkurs "Taneczne Wiktorie" w Głownie
I Miejsce- Agat 1 „Ulotna chwila”
II Miejsce- Agat 7- „Dziewczynka z zapałkami”
Wyróżnienie- Agat 3- „Przyjaciółki”, „Sprawiedliwość”
II Miejsce- solistka- Zofia Piestrzeniewicz
I Miejsce- solistka - Julita Mirys
III Miejsce- solistka –Maria Szczerbiak
Wyróżnienie- Laura Krzywańska, Olga Kowalczyk

XX Ogólnopolskie Spotkania Taneczna „Radomsko Open 2016”
I Miejsce- Agat 3

X Ogólnopolski Konkurs Tańca „Talenty” - Gdańsk 2016
Grand Prix
I Miejsce- Agat 3- „Przyjaciółki”
II Miejsce- Agat 3 – „Na strychu”
II Miejsce- Agat 1- „Dziewczyna z granatem”
II Miejsce – Agat 1- „Żywioł pustyni”
III Miejsce- solistka- Zofia Piestrzeniewicz
II Miejsce- solistka- Julita Mirys
III Miejsce- duet- Nadia Bolechowicz, Zofia Piestrzeniewicz
III Miejsce- duet- Aleksandra Raczyńska, Magdalena Wąsik

Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego- SOLO-DUET w Bydgoszczy
I Miejsce- Agat 1- „Dziewczyna z granatem”
I Miejsce- Agat 1- „Żywioł pustyni”
I Miejsce- Agat 3-  „Przyjaciółki”
I Miejsce- Agat 3 –„Być może”
II Miejsce- Agat 6- „Na strychu”
II Miejsce – Agat 5 „Nadzieja”
I Miejsce- solistka - Julita Miry
II Miejsce- solistka - Maria Szczerbiak
I Miejsce- duet- Nadia Bolechowicz, Zofia Piestrzeniewicz
II Miejsce- duet -Maria Szczerbiak i Zuzia Milczarska

Festiwal Sztuk Niezbędnych- Torowisko w Konstantynowie
I Miejsce- Agat 1- „Zywioł pustyni”
II Miejsce- Agat 5- „Nadzieja”

IX Turniej Tańca „Wieluński Dance” w Wieluniu
II Miejsce- Agat 1- „Żywioł pustyni”
III Miejsce- Agat 3- „Szukając miłości”
II Miejsce- Agat 5- „Nadzieja”
I Miejsce- solistka- Julita Mirys
III Miejsce- solistka- Maria Szczerbiak
VIII Ozorkowskie Konfrontacje Taneczne „OZODANCE” w Ozorkowie
I Miejsce- Agat 1
Wyróżnienie- Agat 3
Wyróżnienie- Agat 5

Rok 2015

XIX Ogólnopolskie Spotkania Taneczne- Radomsko
Grand Prox- Agat 1
I Miejsce- Agat 3

XIV Ogólnopolski Konkurs "Taneczne Wiktorie" w Głownie
II Miejsce- Agat 1
III Miejsce- Agat 3
Wyróżnienie- Agat 5

XXXII Młodzieżowe Spotkania Taneczne- Łask
I Miejsce- Agat 1
I Miejsce- Agat 3
II Miejsce Agat 5

VIII Ogólnoplski Festiwal Tańca- Lębork
I Miejsce- Agat 1 w kategorii Inne Formy Tańca
I Miejsce- Agat 1 w kategorii Miniatura i Inscenizacja
I Miejsce- Agat 3- w kategorii Miniatura i Inscenizacja
II Miejsce- Agat 3- w kategorii Inne Formy Tańca
III Miejsce- solistka- Karolina Snuszka
I Miejsce- duet- Maria Szczerbiak, Zuzanna Milczarska
II Miejsce- duet- Nadia Bolechowicz, Zofia Piestrzeniewicz
II Miejsce- duet- Aleksandra Raczyńska, Magdalena Wąsik

VIII Turniej Tańca Nowoczesnego - Wieluński Dane
I Miejsce- Agat 5

Rok 2014

VI Konfrontacje Zespołów Tańca Nowoczesnego w Tomaszowie Mazowieckim
Grand Prix- Agat 5- „Ave Maria”
I Miejsce- Agat 1- „Na strychu”
II Miejsce- Agat 2- „Cest la via”

XIII Przegląd Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie” w Głownie
I Miejsce- Agat 2
III Miejsce- Agat 5

XVI Konfrontacje Różnych Form Tanecznych w Kutnie
II Miejsce- Agat 2
III Miejsce- Agat 3

VI Ozorkowskie Konfrontacje Taneczne OZODANCE w Ozorkowie
Grand Prix i I Miejsce- Agat 1
Wyróżnienie – Agat 3

VII Ogólnopolski Festiwal Tańca- Lębork 2014
I Miejsce- Agat 1 w kategorii Miniatura i Inscenizacja
II Miejsce- Agat 1 w kategorii Inne Formy
I Miejsce- Agat 3 w kategorii Miniatura i Inscenizacja
II Miejsce- Agat 3 w kategorii Inne Formy
II Miejsce- solistka-Maria Szczerbiak

VII Turniej Tańca Nowoczesnego „Wieluński Dance” w Wieluniu
I Miejsce- Agat 3 w kategorii 10-12 lat
II Miejsce- Agat 2- w kategorii 13-16 lat

VII Zgierskie Spotkania Taneczne „Drgania przestrzeni” w Zgierzu
Wyróżnienie- Agat 5
Wyróżnienie- Agat 3

Rok 2013

V Konfrontacje Zespołów Tańca Nowoczesnego w Tomaszowie Mazowieckim
I Miejsce- Agat 1- „Cisza”
III Miejsce- Agat 1- „W ciągłym biegu”
Wyróżnienie- Agat 3- „Jazz”

XII Przegląd Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie” w Głownie
III Miejsce- Agat 2
Wyróżnienie- Agat 1

XV Konfrontacje Różnych Form Tanecznych w Kutnie
I Miejsce- Agat w kategorii etiuda taneczna
II Miejsce- Agat- w kategorii inne propozycje taneczne

V Ozorkowskie Konfrontacje Taneczne OZODANCE w Ozorkowie
II Miejsce- Agat 2

VI Ogólnopolski Festiwal Tańca w Lęborku
II Miejsce- Agat 1 w kategorii inne formy tańca
III Miejsce- Agat 1- w kategorii miniatura i inscenizacja
III Miejsce- Agat 3- inne formy tańca
II Miejsce- duet- Magdalena Wąsik i Aleksandra Raczyńska
III Miejsce- duet- Klaudia Drożdzalska i Wiktoria Miśkiewicz

VII Europejskie Dni Tańca w Malborku
V Miejsce- Agat 1

Kontakt stopka

Dane adresowe

  • Stryków Herb

URZĄD MIEJSKI W STRYKOWIE

ul. Tadeusza Kościuszki 27
95-010 Stryków

 

 

 

 

      tel. +48 (42) 719 80 02
      fax +48 (42) 719 81 93
      e-mail: strykow@strykow.pl

      Godziny urzędowania
      pn, wt, śr: 08:00 - 16:00
      czw: 07:00 - 16:00
      pt: 08:00 - 15:00

      Godziny pracy kasy Urzędu:
      pn, wt, śr: 08:00 - 15:00
      czw: 07:00 - 15:00
      pt: 08:00 - 14:00

Mapa Stryków

[obiekt mapy] Mapa Stryków
baner toplayer
Plakat informacyjny Akademia Seniora