Treść strony RADA MIEJSKA

"Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców."

 

Skład IX kadencji Rady Miejskiej w Strykowie - kadencja 2024-2029

  1. Damian Drzewiecki (okręg wyborczy nr 8) Przewodniczący Rady Miejskiej
  2. Kinga Miśkiewicz (okręg wyborczy nr 2) Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej
  3. Marcin Łysoń (okręg wyborczy nr 1) Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej 
  4. Dariusz Dziewulski (okręg wyborczy nr 3) 
  5. Krzysztof Szewczyk (okręg wyborczy nr 4)
  6. Michał Kwiatkowski (okręg wyborczy nr 5)
  7. Artur Mikiciński (okręg wyborczy nr 6)
  8. Jarosław Włodarczyk (okręg wyborczy nr 7)
  9. Wybory uzupełniające 14 lipca 2024 r. (okręg wyborczy nr 9)
  10. Dariusz Szychowski (okręg wyborczy nr 10)
  11. Andrzej Janeczko (okręg wyborczy nr 11)
  12. Tomasz Habigier (okręg wyborczy nr 12)
  13. Marek Perek (okręg wyborczy nr 13)
  14. Marzanna Boratyńska (okręg wyborczy nr 14)
  15. Piotr Hajdys (okręg wyborczy nr 15)
  • Marcin Łysoń

Okręg wyborczy Nr 1
Marcin Łysoń

Stryków ul.: Władysława Broniewskiego, Mikołaja Kopernika, Ignacego Krasickiego, Elizy Orzeszkowej, Boguchwała Panasa, Polna, Bolesława Prusa, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Władysława Szafera, Stodolniana, Juliana Tuwima, Warszawska nieparzyste od 51 do końca, parzyste od 80 do końca, Wincentego Witosa, Zacisze, Zakładowa


 

Okręg wyborczy Nr 2
Kinga Miśkiewicz

Stryków ul.: Akacjowa, Bitumiczna, Brzezińska parzyste od 24 do końca, nieparzyste od 33 do końca, Cmentarna, Dojazdowa, Legionów, Okrężna, Józefa Piłsudskiego, Pszeniczna, Słoneczna, Generała Józefa Sowińskiego, Targowa parzyste od 10 do końca, nieparzyste od 19 do końca, Warszawska nieparzyste od 1 do 17A, parzyste od 2 do 34, Wczasowa, Zlotowa parzyste, nieparzyste z wyłączeniem od 1 do 9, Żytnia parzyste, nieparzyste z wyłączeniem od 1 do 9


 

  • Dariusz Dziewulski

Okręg wyborczy Nr 3
Dariusz Dziewulski

 Stryków ul.: Brzezińska parzyste od 2 do 22, nieparzyste od 1 do 31, Cicha, Grunwaldzka nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 4, Jana Pawła II, Tadeusza Kościuszki nieparzyste od 1 do 23a, parzyste od 2 do 4, Adama Mickiewicza, Ignacego Paderewskiego, Plac Waleriana Łukasińskiego, Emilii Plater, Rolnicza, Henryka Sienkiewicza, Macieja Stryjkowskiego, Warszawska nieparzyste od 19 do 49, parzyste od 36 do 78, Targowa parzyste od 2 do 8, nieparzyste od 1 do 17A, Wschodnia, Zlotowa nieparzyste od 1 do 9, Stefana Żeromskiego, Żytnia nieparzyste od 1 do 9, Wojciecha Głowackiego parzyste, Grunwaldzka parzyste od 6 do 12, nieparzyste od 9 do 39A, Tadeusza Kościuszki nieparzyste od 27 do 33BL2, Krótka, Ogrodowa, Stary Rynek, Wolska


 

  • Krzysztof Szewczyk

Okręg wyborczy Nr 4
Krzysztof Szewczyk

Stryków ul.: Stefana Batorego, Browarna, Wojciecha Głowackiego nieparzyste, Grunwaldzka parzyste od 14 do 34, Jana Kilińskiego, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki parzyste od 6 do końca, nieparzyste od 35 do końca, Ozorkowska, Podlipie, Władysława Reymonta


 

  • Michał Kwiatkowski

Okręg wyborczy Nr 5
Michał Kwiatkowski

Osse, Tymianka, Krucice, Lipa


 

  • Artur Mikiciński

Okręg wyborczy Nr 6  
Artur Mikiciński

Ciołek, Gozdów, Koźle, Pludwiny, Sadówka, Wrzask, Bronin, Zagłoba


 

  • Jarosław Włodarczyk

Okręg wyborczy Nr 7
Jarosław Włodarczyk

Kalinów, Wola Błędowa, Wyskoki


 

  • Damian Drzewiecki

Okręg wyborczy Nr 8  
Damian Drzewiecki

Bratoszewice


 

Wybory uzupełniające 14 lipca 2024 r.

Okręg wyborczy Nr 9  

Lipka, Niesułków-Kolonia, Nowostawy Górne, Rokitnica


 

  • Dariusz Szychowski

  Okręg wyborczy Nr 10  
Dariusz Szychowski

Anielin, Bartolin, Niesułków, Sierżnia, Sosnowiec, Sosnowiec-Pieńki, Warszewice, Cesarka


 

  • Andrzej Janeczko

Okręg wyborczy Nr 11
Andrzej Janeczko

Dobieszków, Ługi, Michałówek, Orzechówek, Stary Imielnik


 

  • Tomasz Habigier

Okręg wyborczy Nr 12
Tomasz Habigier

Dobra, Dobra-Nowiny


 

  • Marek Perek

Okręg wyborczy Nr 13
Marek Perek

Kiełmina, Klęk, Zelgoszcz


 

  • Marzanna Boratyńska

Okręg wyborczy Nr 14  
Marzanna Boratyńska

Anielin Swędowski, Smolice


 

Okręg wyborczy Nr 15
Piotr Hajdys

Swędów


 

Kontakt stopka

Dane adresowe

  • Stryków Herb

URZĄD MIEJSKI W STRYKOWIE

ul. Tadeusza Kościuszki 27
95-010 Stryków

 

 

 

 

      tel. +48 (42) 719 80 02
      tel. +48 (42) 719-84-03
      tel. +48 (42) 719-94-95
      fax  +48 (42) 719 81 93
      e-mail: strykow@strykow.pl

      Godziny urzędowania
      pn, wt, śr: 08:00 - 16:00
      czw: 07:00 - 16:00
      pt: 08:00 - 15:00

      Godziny pracy kasy Urzędu:
      pn, wt, śr: 08:00 - 15:00
                                                                                           czw: 07:00 - 15:00
                                                                                           pt: 08:00 - 14:00

 

 

Mapa Stryków

[obiekt mapy] Mapa Stryków