Treść strony Wszystkie aktualności
Wszystkie aktualności
Stronicowanie
2021.09.08 - Nasi uczniowie byli na Memoriale Kamili Skolimowskiej
Uczniowie z terenu Gminy Stryków mieli okazję zobaczyć na żywo rywalizację najlepszych lekkoatletów na świecie, a wśród nich wielu medalistów niedawnych igrzysk olimpijskich w Tokio.2021.09.08 - Wojewódzki konkurs "Kolorowy balkon"
Zarządu Województwa Łódzkiego informuje, że do 30 września 2021 został wydłużony termin konkursu „Kolorowy balkon”.
2021.09.08 - ARiMR informuje - nowa aplikacja internetowa dla rolników
ARiMR informuje, że uruchomiła nową aplikację eWoP, która umożliwia rolnikom składanie przez internet wniosków o wypłatę pomocy przyznanej na działania inwestycyjne i premiowe finansowane z budżetu PROW 2014-2020.
2021.09.08 - Komunikaty PUP - wysokość dotacji i refundacji, zakończenie naboru KFS
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu informuje o podwyższeniu kwoty dotacji i refundacji dla samozartudniających się oraz o zbliżającym się terminie zakończenia naboru KFS.
2021.09.07 - Nabór wniosków o wsparcie dla KGW
Od 1 września koła gospodyń wiejskich mogą ubiegać się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o przyznanie pomocy finansowej. Nabór będzie trwać do 30 września bądź do wyczerpania środków przeznaczonych na realizację programu.
2021.09.07 - Projekty edukacyjne ZUS - dyżur telefoniczny
Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi zaprasza na dyżur telefoniczny pt. „Projekty edukacyjne Zakładu Ubezpieczeń Społecznych” odbędzie się 8 września (środa) od 10:00 do 12:00 pod numerem tel. 42 638 23 21.
2021.09.07 - Dożynki, dożynki, ...
Koncertowa scena, kilkanaście namiotów KGW z niezliczoną ilością wspaniałych potraw, produkty z małych lokalnych gospodarstw, rękodzieło ludowe, stoiska wystawiennicze – w niedzielę, 5 września, teren ŁODR Bratoszewice, szybko zapełnił się gośćmi Dożynek Gminy Stryków oraz Targów Agro-Bratoszewice 2021. Później, z godziny na godzinę przybywało ich coraz więcej. Dobra zabawa przy muzyce trwała do wieczora.