Treść strony Wszystkie aktualności
Wszystkie aktualności
Stronicowanie
2023.03.06 - Koncert Mariusza Ostrowkiego w DK Niesułków
Dla wszystkich Pań z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, Dom Kultury w Niesułkowie 5 marca, zorganizował koncert największych przebojów Krzysztofa Krawczyka.
2023.03.06 - Ciąg dalszy Dnia Kobiet w DK Niesułków
Zapraszamy na spotkanie "Kobiety na trzech kontynentach" - 28 marca godz. 10:00 w Domu Kultury w Niesułkowie. Specjalnym gościem będzie podróżnik Piotr Kowalczyk, który opowie o życiu kobiet spotkanych podczas podróży w odległe i odmienne kulturowo miejsca na świecie.
2023.03.03 - Ostatki na ludowo w SP Niesułków
W dniu 21 lutego Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Niesułkowie gościła niezwykły zespół Lipkowianka z Kapelą w ramach cyklicznych spotkań organizowanych ze znanymi osobami lokalnej społeczności.
2023.03.03 - Wnioski na nawadnianie i fotowoltaikę – nabór przedłużony do 15 marca
Rolnicy, którzy planują w swoich gospodarstwach inwestycje związane z nawadnianiem lub wykorzystaniem zielonych źródeł energii, wciąż mogą ubiegać się o wsparcie finansowe w ramach działania „Modernizacja gospodarstw rolnych” z PROW 2014-2020. Pierwotny termin zakończenia naboru, ustalony na 1 marca, został przedłużony do 15 marca 2023 roku.
2023.03.02 - II Edycja konkursu fotograficznego "Wiosenne inspiracje"
Dom Kultury w Niesułkowie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Wiosenne inspiracje" . Konkurs trwa od 1 marca do 31. marca. Szczegółowe informacje w regulaminie na stronie: konkurs-fotograficzny "Wiosenne inspiracje"
2023.03.02 - Sukcesy kolarzy LUKS Dwójka w sezonie 2022 docenione
W ubiegłym sezonie należeli do najlepszych w województwie łódzkim. Za swoje osiągnięcia kolarze i trenerzy LUKS Dwójki Stryków zostali docenieni przez Okręgowy Związek Kolarski w Łodzi pamiątkowymi statuetkami.
2023.03.02 - Komunikat PUP - refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu informuje, iż od dnia 6 marca 2023 r. do dnia 8 marca 2023 r. będzie prowadził nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.2023.03.01 - Obradował Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego
W dniu 01.03.2023 r. w Urzędzie Miejskim w Strykowie odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Strykowie.2023.03.01 - Kolejne sportowe sukcesy na korcie
12-letni Stanisław Łaskawiec młody tenisista z Gminy Stryków trenujący w AZS Łódź znowu potwierdził swoją mistrzowską formę! W miniony weekend podczas Halowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego w kategorii do lat 12 w tenisie ziemnym w Pabianicach zdobył dwa trofea.2023.03.01 - HPAI - informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Zgierzu
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Zgierzu w związku ze stwierdzeniem kolejnego ogniska HPAI na terenie woj. łódzkiego – ognisko HPAI w miejscowości Pszczonów (gm. Maków) przypomina o ciągłym zagrożeniu związanym z wysokim ryzykiem wystąpienia grypy ptaków.