Treść strony Wszystkie aktualności
Wszystkie aktualności
Stronicowanie
2025.05.22 - Wybory prezydenckie II tura - bezpłatny transport do lokali wyborczych
Zgodnie z art. 37f § 5 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku - Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2025 r. poz. 365) Burmistrz Strykowa podaje do publicznej wiadomości informację o organizacji bezpłatnego, gminnego przewozu pasażerskiego dla wyborców ujętych w spisie wyborców w stałym obwodzie głosowania na obszarze Gminy Stryków w dniu 1 czerwca 2025 roku – ponowne głosowanie, w związku z zarządzonymi wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
2025.05.22 - Scena pełna talentów
Talenty rodzą się niespodziewanie, często sami nie wiemy, co w nas drzemie, póki nie spróbujemy. Z odrobiną odwagi i wsparcia potrafią rozkwitnąć i zachwycić świat. Wiedzą coś o tym w Szkole Podstawowej nr 2 w Strykowie gdzie w środę odbyła się V edycja Gminnego Konkursu Artystycznego „Mam Talent” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Strykowa.
2025.05.21 - Spotkanie z dyrektorami szkół
W Urzędzie Miejskim odbyło się kolejne spotkanie Władz Gminy Stryków z Dyrektorami placówek oświatowych. We wtorek, 20 maja br. omówiono m.in.: zakończenie obecnego roku szkolnego i przygotowania do roku szkolnego 2025/2026, organizację dowozów uczniów, realizowane projekty edukacyjne (m.in. IT Fitness Test, Aktywny AS, Umiem pływać w Łódzkiem) oraz informacje z Ogólnopolskiego Kongresu Samorządowego.2025.05.21 - Burmistrz Strykowa ogłasza szósty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej
BURMISTRZ STRYKOWA ogłasza szósty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w obrębie ewidencyjnym Niesułków, gm. Stryków, oznaczonej numerami działek 462 i 464
https://bip.strykow.pl/?a=15469
2025.05.21 - Bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zapraszama przedsiębiorców z regionu na wydarzenie „Innovation Coach w Regionach: Łódzkie” – spotkanie pełne wiedzy, inspiracji i realnego wsparcia. To wyjątkowa okazja, by poszerzyć wiedzę, zdobyć praktyczne narzędzia i znaleźć wsparcie w realizacji innowacyjnych pomysłów. Każdy przedsiębiorca będzie mógł skorzystać z doświadczenia ekspertów i ekspertek oraz zainspirować się przykładami firm, które z sukcesem skorzystały z bezpłatnej usługi coachingu innowacji.
2025.05.21 - Burmistrz Strykowa ogłasza szósty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej
BURMISTRZ STRYKOWA ogłasza szósty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w obrębie ewidencyjnym Niesułków, gm. Stryków, oznaczonej numerami działek 461 i 463.
https://bip.strykow.pl/?a=15468
2025.05.21 - Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Stryków przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej na rzecz użytkownika wieczystego
https://bip.strykow.pl/?a=15472
Wykaz podlega publikacji od dnia 20 maja 2025 r. do 10 czerwca 2025 r.
2025.05.21 - Wakacje z wojskiem 2
Wojsko Polskie zaprasza osoby w wieku 18–35 lat do udziału w bezpłatnym, dobrowolnym i ochotniczym szkoleniu wojskowym w ramach programu „Wakacje z wojskiem 2”. To wyjątkowa okazja, by aktywnie spędzić wakacje, zdobyć nowe umiejętności i przeżyć prawdziwą przygodę w mundurze!
2025.05.20 - Informacja Inspektora Sanitarnego w Zgierzu o Legionelozie
W związku z rozpoczęciem okresu wakacyjnego i występującymi w tym okresie na terenie Polski wysokimi temperaturami oraz związanym z tym zjawiskiem wzrostem ryzyka zachorowań na legionellozę, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zgierzu przypomina właścicielom/zarządcom obiektów i budynków, w których w trakcie użytkowania wytwarzany jest aerozol wodno-powietrzny mogący mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzi, o konieczności utrzymania w należytym stanie technicznym budynków, instalacji i urządzeń w celu zmniejszenia ryzyka narażenia użytkowników na zakażenie bakteriami Legionella.
2025.05.20 - Webinar dla przedsiębiorców
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Innowacje na HORYZONCIE”. Tematem spotkania jest European Innovation Council (EIC) w ramach programu Horyzont Europa. Dowiesz się, jak wygląda wsparcie innowacji na każdym etapie dzięki programom: EIC Pathfinder, EIC Transition, EIC Accelerator.