Ścieżka nawigacyjna
- Start
- SPRAWY SPOŁECZNE I GOSPODARCZE
- ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE I KOMUNIKATY
Lista poddziałów dla strony ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE I KOMUNIKATY
Banery
Treść strony ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE I KOMUNIKATY
ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE I KOMUNIKATY
Stronicowanie
2025.10.20 - Planowane wyłączenia energii elektrycznej
PGE Dystrybucja S.A. informuje o zaplanowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej w dniu 22 października br. (środa) w godzinach od 8.00 do 15.00 dla nieruchomości położonych w Strykowie ul. T. Kościuszki od nr 1 do 55 i od nr 2 do 18.
2025.10.14 - Meteorolodzy ostrzegają przed gęstą mgłą
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - IMGW PIB wydał ostrzeżenie 1go stopnia o gęstej mgle dla całego województwa łódzkiego.Ważność: od godz. 22:00 dnia 14.10.2025 do godz. 10:00 dnia 15.10.2025r. Przebieg w wielu miejscach wystąpi gęsta mgła ograniczająca widzialność poniżej 200 m.2025.10.10 - Akademia GOZ dla przedsiębiorców
Chcesz, aby Twoja firma działała nowocześnie, ekologicznie i zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju? Weź udział w projekcie Akademia GOZ, realizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Instytut ADN.
2025.10.08 - X Targi Pracy Powiatu Zgierskiego
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu zaprasza pracodawców, przedsiębiorców, instytucje oraz osoby poszukujące zatrudnienia do udziału w jubileuszowej odsłonie Targów Pracy. Wśród wystawców znajdą się również firmy z Gminy Stryków, które zaprezentują aktualne oferty zatrudnienia oraz możliwości rozwoju zawodowego.2025.10.08 - Przedłużenie naboru wniosków ze środków PFRON dla pracodawców
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu uprzejmie informuje, iż przedłuża do dnia 17 października 2025 r. nabór wniosków ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” dla pracodawców w ramach zwrotu kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej.








