Treść strony 2021

Stypendia edukacyjne Burmistrza Strykowa

Stypendium Burmistrza Strykowa za szczególne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2020/2021 otrzymali:

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie
Anna Kalinka
Julia Kwiatkowska
Julia Jędrzejczak
Karolina Łysoń
Jan Dąbrowski
Kazimierz Karpiński
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Noblistów Polskich w Strykowie
Kuba Paszkiewicz
Ewa Sadecka
Oliwia Kurc
Milena Matuszczak
Hanna Stefańska
Łucja Jankowska
Maria Głowacka
Liliana Budziarska
Tymon Jagielski
Julia Kotecka
Bartosz Wójcik
Zlata Pidkovych
Zuzanna Chruściak
Nadia Szychowska
Antoni Głowacki
Amelia Marczak
Alexander Sidorczyk
Szymon Majewski
Michał Tomczyk
Fabian Olszewski
Maria Przybysz
Piotr Reks
Oliwia Świętoń-Maciak
Julia Ćwiek
Bartłomiej Palmowski
Maja Drożdżyk
Szkoła Podstawowa im. gen. dyw. Tadeusza Kutrzeby w Koźlu
Aleksandra Smorawska
Dominika Kuciel
Julia Żak
Kinga Kaźmierczak
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Niesułkowie
Mateusz Szymański
Szkoła Podstawowa im. ks. Idziego Radziszewskiego w Bratoszewicach
Marcin Ogłaska
Miłosz Kaczmarek
Oliwia Borkowska
Szymon Kosma
Lena Kotus
Julia Gocek
Marcel Kotus
Szkoła Podstawowa im. 24 Lutego 1863 Roku w Dobrej
Oliwier Habigier
Maciej Duniec
Aleks Plocek
Patryk Szkudlarek
Adam Krzemień
Eryk Plocek
Laura Majda
Zespół Szkół Nr 1 im. Batalionów Chłopskich w Bratoszewicach
Norbert Kucharski
Zuzanna Rydlewska
Julia Stępniak
Jakub Kaczmarski
Adam Trojan
Kacper Sadłowski
  • data: 2023-01-09
  • Stypendia Edukacyjne Burmistrza Strykowa

Nagrody Burmistrza Strykowa dla najlepszych uczniów

Podczas zakończenia roku szkolnego zostały przyznane nagrody Burmistrza Strykowa dla najlepszych uczniów. Za osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021 uhonorowano łącznie 44 uczniów z 7 placówek. Prymusom wręczono dyplomy gratulacyjne od Burmistrza Strykowa Witolda Kosmowskiego oraz karty prezentowe.

Szkoła Podstawowa Nr.1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie:
Patora Lena kl. IV (średnia 5,36)
Blum Anna kl. IV (średnia 5,30)Majchrzak Rafał kl. V (średnia 5,38)
Karpiński Kazimierz kl. VIa (średnia 5,62)
Gabara Alicja kl. VIa (średnia 5,31)
Dąbrowski Jan kl. VIIa (średnia 5,38)
Jędrzejczak Julia kl. VIIIa (średnia 5,78)
Kalinka Anna kl. VIIIa (średnia 5,72)
Kwiatkowska Julia kl. VIIIa (średnia 5,72)
Łysoń Karolina kl.VIIIa (średnia 5,67)
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Noblistów Polskich w Strykowie:
Paszkiewicz Kuba kl. IV a (średnia 5,83)
Sadecka Ewa kl. IVb (średnia 6,00)
Kotecka Julia kl. IVc (średnia 5,58)
Chruściak Zuzanna kl. Va (średnia 5,62)
Pidkovych Zlata kl. Va (średnia 5,62)
Głowacki Antoni kl. VIa (średnia 5,76)
Marczak Amelia kl. VIb (średnia 5,92)
Przybysz Maria kl. VIIa (średnia 5,57)
Ćwiek Julia kl. VIIb (średnia 5,71)
Drożdżyk Maja kl. VIIIa (średnia 5,36)
Sadłowski Kacper kl. VIII (średnia 5,23)
Szkoła Podstawowa im. ks. Idziego Radziszewskiego w Bratoszewicach:
Gocek Julia kl. IV (średnia 5,54)
Kaczmarek Miłosz kl.VI (średnia 5,77)
Kosma Szymon kl. VIII (średnia 5,72)
Ogłaska Marcin kl. VIII (średnia 5,40)
Szkoła Podstawowa im. 24 Lutego 1863 Roku w Dobrej:
Krzemień Adam kl. IV (średnia 5,83)
Plocek Eryk kl. IV (średnia 5,83)
Majda Laura kl. IVa (średnia 5,50)
Szkudlarek Patryk kl. VIa (średnia 5,50)
Plocek Aleks kl. VIa (średnia 5,77)
Kraska Wanda kl. VIa (średnia 5,62)
Duniec Maciej kl. VIII (średnia 5,67)
Szkoła Podstawowa im. gen. dyw. Tadeusza Kutrzeby w Koźlu:
Ratajczyk Jakub kl. V (średnia 5,55)
Żak Julia kl. VI (średnia 5,62)
Kaźmierczak Kinga kl. VII (średnia 5,36)
Smorawska Aleksandra kl. VIII (średnia 5,67)
Kuciel Dominika kl. VIII (średnia 5,36)
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Niesułkowie:
Męcina Antonina kl.VI (średnia 5,38)
Szymański Mateusz kl. VII (średnia 5,43)
Zespół Szkół Nr 1 im. Batalionów Chłopskich w Bratoszewicach:
Urbańska Wiktoria kl. I LO (średnia 5,52)
Stępniak Julia kl. III TL (średnia 5,38)
  Trojan Adam kl. III TL (średnia 5,44)
Kaczmarski Jakub kl. II TL (średnia 5,12)
Rydlewska Zuzanna kl. III TL(średnia 5,06)
Kucharski Norbert kl. II TL (średnia 5,05)

  • data: 2023-01-09

Kontakt stopka

Dane adresowe

  • Stryków Herb

URZĄD MIEJSKI W STRYKOWIE

ul. Tadeusza Kościuszki 27
95-010 Stryków

 

 

 

 

      tel. +48 (42) 719 80 02
      fax +48 (42) 719 81 93
      e-mail: strykow@strykow.pl

      Godziny urzędowania
      pn, wt, śr: 08:00 - 16:00
      czw: 07:00 - 16:00
      pt: 08:00 - 15:00

      Godziny pracy kasy Urzędu:
      pn, wt, śr: 08:00 - 15:00
      czw: 07:00 - 15:00
      pt: 08:00 - 14:00

Mapa Stryków

[obiekt mapy] Mapa Stryków
baner toplayer
Plakat informacyjny Akademia Seniora