Treść strony 2021.06

Warsztaty z negocjatorem - to przyda się kadetom mundurówki

Zespół Szkół Nr 1 w Bratoszewicach gościł 15 czerwca jednego z najlepszych byłych negocjatorów policyjnych w Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi - nadkom. Krzysztofa Balcera.  W warsztatach wzięli  udział oczywiście kadeci z LO o profilu policyjno-strażacko-wojskowym.

Negocjator to osoba pojawiająca się w sytuacji wymagającej podjęcia działań negocjacyjnych w związku ze zdarzeniem, w wyniku którego doszło lub może dojść do utraty życia, zdrowia ludzkiego lub mienia lub ze zdarzeniem, w wyniku którego doszło lub może dojść do zagrożenia bezpieczeństwa i porządku publicznego, w szczególności związana z zapowiedzią popełnienia samobójstwa, groźbą bezprawnego użycia broni, niebezpiecznego narzędzia, urządzenia, materiału oraz innego środka mogącego stwarzać zagrożenie dla osób lub mienia, wzięciem i przetrzymywaniem zakładników, prawdopodobieństwem wystąpienia bądź wystąpieniem zdarzenia o charakterze terrorystycznym, okupacją lub blokadą obiektów oraz szlaków komunikacyjnych.

Kadeci z wielkim zainteresowaniem wysłuchali informacji na temat pracy negocjatora i nieustannie zasypywali pytaniami prelegenta. Ograniczony czas spotkania spowodował, że  umówiliśmy się na ciąg dalszy po wakacjach. Podziękowania dla nadkom. Krzysztofa Balcera za tak interesujące zajęcia w imieniu społeczności szkolnej i organu prowadzącego tj. Gminy Stryków złożyła Wicedyrektor ZS Nr 1 w Bratoszewicach Beata Jachurska.

                                                                                                                                                                                      info: ZS Nr 1 Bratoszewice

  • Zajęcia z negocjatorem

wstecz

Kontakt stopka

Dane adresowe

  • Stryków Herb

URZĄD MIEJSKI W STRYKOWIE

ul. Tadeusza Kościuszki 27
95-010 Stryków

 

 

 

 

      tel. +48 (42) 719 80 02
      fax +48 (42) 719 81 93
      e-mail: strykow@strykow.pl

      Godziny urzędowania
      pn, wt, śr: 08:00 - 16:00
      czw: 07:00 - 16:00
      pt: 08:00 - 15:00

      Godziny pracy kasy Urzędu:
      pn, wt, śr: 08:00 - 15:00
      czw: 07:00 - 15:00
      pt: 08:00 - 14:00

Zapytaj Burmistrza

Formularz kontaktowy (pl)
*
*
*

Mapa Stryków

[obiekt mapy] Mapa Stryków