Treść strony 2020.10

KM Stryków na podium Mistrzostw Strefy Polski Centralnej

Runda III Mistrzostw Strefy Polski Centralnej zakończona. Ten etap zmagań o trofea i tytuły rozegrał się na torze w Serokach 11 października 2020 roku. Dla strykowskiego Klubu Motorowego runda ta była bardzo udana. Łącznie strykowianie zdobyli 686 punktów, co w dniu zawodów uplasowało klub na drugiej pozycji wśród startujących klubów i  na czwartym miejscu w klasyfikacji drużynowej całego sezonu. W klasie MX2C zawodnik KM Stryków Hubert Miśkiewicz zajął pewne drugie miejsce na podium. Dominik Markowicz był ósmy, Filip Superson dwunasty, a Damian Wąsik - dziewiętnasty. W klasie MX 65 siódmy był Maksymilian Przewoźny, dziesiąty - Stanisław Krul, a jedenasty - Mikołaj Kacprzak. W klasie Open szósty był Damian Kwestarz. W klasie Masters zaprezentowali się Tomasz Mikołajczyk i Radosław Zdziarski, którzy zajęli kolejno siódme i dziesiąte miejsca. Na torze w Serokach został również zorganizowany wyścig dla najmłodszych zawodników, wśród których nie zabrakło oczywiście przedstawicieli Strykowa. W jeździe pokazowej klasy Mini pierwsze miejsce zdobył Tymoteusz Dąbrowski, drugi na podium uplasował się Kacper Kośmider, a czwarty był Filip Smolczyński. Piąte miejsce zajął Staś Woźny, szósty był Antoni Krzyżewski. Gratulujemy!