Skład VIII kadencji Rady Miejskiej w Strykowie - kadencja 2018-2023
- Paweł Kasica (okręg wyborczy nr 14) Przewodniczący Rady Miejskiej w Strykowie
- Łukasz Orłowski (okręg wyborczy nr 3) Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Strykowie
- Andrzej Janeczko (okręg wyborczy nr 12) Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Strykowie
- Tadeusz Rosiński (okręg wyborczy nr 1)
- Karol Sitek (okręg wyborczy nr 2)
- Dariusz Dziewulski (okręg wyborczy nr 4)
- Grzegorz Kozłowski (okręg wyborczy nr 5)
- Wincenty Majchrzak (okręg wyborczy nr 6)
- Marek Gierat (okręg wyborczy nr 7)
- Jarosław Włodarczyk (okręg wyborczy nr 8)
- Adam Piestrzeniewicz (okręg wyborczy nr 9)
- Anna Ślęzak (okręg wyborczy nr 10)
- Mateusz Słojewski (okręg wyborczy nr 11)
- Jakub Mielczarek (okręg wyborczy nr 13)
- Damian Perek (okręg nr 15)
OKRĘG WYBORCZY NR 1
Stryków (Osiedle im. Mikołaja Kopernika – Zacisze), ulice: Władysława Broniewskiego, Mikołaja Kopernika, Ignacego Krasickiego, Elizy Orzeszkowej, Boguchwała Panasa, Polna, Bolesława Prusa, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Władysława Szafera, Stodolniana, Juliana Tuwima, Warszawska - nr nieparzyste od 51 i nr parzyste od 80, Wincentego Witosa, Zacisze, Zakładowa
OKRĘG WYBORCZY NR 2
Stryków (Osiedle Wschód), ulice: Akacjowa, Bitumiczna, Brzezińska - nr parzyste od 24 i nr nieparzyste od 33 (od ul. Wschodniej), Cmentarna, Dojazdowa, Legionów, Okrężna, Józefa Piłsudskiego, Pszeniczna, Słoneczna, Generała Józefa Sowińskiego, Targowa - nr parzyste od 10 i nr nieparzyste od 19, Warszawska - nr nieparzyste od 1 do 17A i nr parzyste od 2 do 34, Wczasowa, Zlotowa - nr parzyste oraz nr nieparzystez wyłączeniem od 1 do 9, Żytnia - nr parzyste oraz nr nieparzyste z wyłączeniem od
1 do 9.
OKRĘG WYBORCZY NR 3
Stryków (część obszaru Osiedla Centrum), ulice: Brzezińska – nr parzyste od 2 do 22 i nieparzyste od 1 do 31, Cicha,Grunwaldzka nr nieparzyste od 1 do 7 i nr parzyste od 2 do 4, Jana Pawła II, Tadeusza Kościuszki - nr nieparzyste od 1 do 23a i nr parzyste 2 - 4, Adama Mickiewicza, Ignacego Paderewskiego, Plac Waleriana Łukasińskiego, Emilii Plater, Rolnicza,Henryka Sienkiewicza, Macieja Stryjkowskiego, Warszawska – nr nieparzyste od 19 do 49 i nr parzyste od 36 do 78, Targowa – nr parzyste od 2 do 8 i nr nieparzyste od 1 do 17A, Wschodnia, Zlotowa – nr nieparzyste od 1 do 9, Stefana Żeromskiego, Żytnia – nr nieparzyste od 1 do 9.
OKRĘG WYBORCZY NR 4
Stryków (część obszaru Osiedla Centrum), ulice: Wojciecha Głowackiego – nr parzyste, Grunwaldzka – nr parzyste od 6 do 12, nr nieparzyste od 9 do 39A, Tadeusza Kościuszki nr nieparzyste od 27 do 33, Krótka, Ogrodowa, Stary Rynek i Wolska.
OKRĘG WYBORCZY NR 5
Stryków (Osiedle im. Stefana Batorego - Kolejowa), ulice: Stefana Batorego, Browarna,Wojciecha Głowackiego - nr nieparzyste, Grunwaldzka - nr parzyste od 14 do 34, Jana Kilińskiego, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki - nr parzyste od 6 i nr nieparzyste od 35 (od ul. Wojciecha Głowackiego do ul. Kolejowej), Ozorkowska, Podlipie, Władysława Reymonta.
OKRĘG WYBORCZY NR 6
Sołectwa: Osse, Tymianka
OKRĘG WYBORCZY NR 7
Sołectwa: Ciołek, Gozdów, Koźle, Pludwiny, Sadówka, Wrzask, Zagłoba
OKRĘG WYBORCZY NR 8
Sołectwa: Kalinów, Wola Błędowa, Wyskoki
OKRĘG WYBORCZY NR 9
Sołectwa: Bratoszewice
OKRĘG WYBORCZY NR 10
Sołectwa: Lipka, Niesułków Kolonia, Nowostawy Górne, Rokitnica
OKRĘG WYBORCZY NR 11
Sołectwa: Anielin, Bartolin, Niesułków, Sierżnia, Sosnowiec, Sosnowiec Pieńki, Warszewice, Cesarka
OKRĘG WYBORCZY NR 12
Sołectwa: Dobieszków, Ługi, Michałówek, Stary Imielnik
OKRĘG WYBORCZY NR 13
Sołectwa: Dobra, Dobra Nowiny
OKRĘG WYBORCZY NR 14
Sołectwa: Kiełmina, Zelgoszcz
OKRĘG WYBORCZY NR 15
Sołectwa: Anielin Swędowski, Smolice, Swędów