Treść strony Wszystkie aktualności
Wszystkie aktualności
Stronicowanie
2022.02.03 - Nasza Sołtys na medal!
Pani Barbara Lenart, Sołtys Niesułkowa, zdobyła tytuł Sołtys Roku 2021 w plebiscycie Mistrzowie Agro. Nasza Sołtys otrzymała medal oraz dyplom za zajęcie I miejsca w powiecie zgierskim. Gratulujemy!2022.02.02 - Telefoniczny dyżur Urzędu Skarbowego w Głownie w sprawie Polskiego Ładu
Zgodnie z informacją przekazaną przez Naczelnika Urzędu Skarbowego w Głownie w sprawie Polskiego Ładu, który zawiera szereg zmian prawnych, pracownicy Urzędu Skarbowego w Głownie w okresie do 28 lutego 2022 r. udzielają informacji na zadawane przez podatników.
2022.02.02 - Podsumowanie 30. Finału WOŚP
Jak podał SZTAB #4061 OSP Stryków końcowa kwota zebrana podczas 30. Finału WOŚP to ponad 82.000 zł! Dokładnie tyle wyniesie nasz lokalny wkład w zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.2022.02.01 - Zwalczanie wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI)
Mając na względzie zwiększenie skuteczności w zwalczaniu wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI), publikujemy Rozporządzenie Nr 28/2021 Wojewody Łódzkiego z dnia 23 grudnia 2021 r. w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI), na terenie województwa łódzkiego, w związku z wystąpieniem choroby zakaźnej wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI).
2022.02.01 - Komunikaty PUP - nabór wniosków
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu uprzejmie informuje, iż od dnia 1 lutego 2022 roku rozpoczyna wydawanie i przyjmowanie wniosków dotyczących realizacji form aktywizacji zawodowej.
2022.01.31 - Studniówka naszych maturzystów
Już tylko symboliczne 100 dni dzieli najstarsze roczniki ZS Nr 1 w Bratoszewicach od egzaminu dojrzałości. Uczniowie dwóch klas maturalnych zaczęli odliczanie studniówką, która odbyła się w sobotę 29 stycznia.2022.01.31 - Przerwy w dostawach wody - komunikat ZGKiM
ZGKiM informuje, że w dniu dzisiejszym doszło do kolejnej poważnej awarii wodociągu w ul. Kopernika w Strykowie. Przewidywany czas usunięcia awarii a tym samy przywrócenia ciągłości w dostawie wody wynosi ok. 7h (08:00-15:00).2022.01.31 - Z serca płynące kolędy i pastorałki
Było nastrojowo, serdecznie i pięknie. Zespół Ludowy Lipkowianka uczynił zadość tradycji śpiewania kolęd aż do 2 lutego i w niedzielę, 30 stycznia, dał swój kameralny koncert w kościele rzymskokatolickim w Niesułkowie.2022.01.29 - Dzieci dzieciom w ramach WOŚP
Za nami sobota pod znakiem dziecięcych rozgrywek sportowych zorganizowanych w ramach 30. finału WOŚP. Turniej Halowej Piłki Nożnej "Dzieci Dzieciom" o Puchar Burmistrza Strykowa odbył się równolegle w dwóch miejscach – w SP Koźle oraz w SP Dobra. Na pamiątkę wyjątkowych rozgrywek uczestnicy otrzymali medale i puchary ufundowane przez Burmistrza Strykowa.