Ścieżka nawigacyjna
- Start
- KULTURA I OŚWIATA
Lista poddziałów dla strony KULTURA I OŚWIATA
Banery
Treść strony KULTURA I OŚWIATA
KULTURA I OŚWIATA
Stronicowanie
2018.12.18 - Spotkanie opłatkowe w Dom Kultury w Nieusłkowie
14 grudnia w Domu Kultury w Niesułkowie odbyło się spotkanie opłatkowe organizowane przez Dom Kultury, zespół Lipkowianka i Koło Gospodyń Wiejskich w Lipce. Wieczór rozpoczął się od ewangelii i modlitwy, którą poprowadził proboszcz parafii Starokatolickiego Kościoła Mariawitów w Lipce bp Piotr Maria Kubicki.
2018.12.18 - Podziękowanie za udział w 7 odsłonie Narodowego Czytania
Miło nam poinformować, że Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie otrzymała od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy podziękowanie za udział w 7 odsłonie Narodowego Czytania w dniu 8 września 2018 roku.
2018.12.14 - Profilaktyka HIV
Na świecie żyje ok. 37 milionów ludzi z HIV. W Polsce codziennie dwie osoby dowiadują się, że mają wirusa. Zakażają się głównie młodzi, między 16. a 39. rokiem życia, ale notuje się coraz więcej przypadków HIV wśród osób po 40. i 50 .roku życia. Problem HIV i AIDS może dotyczyć każdego, bo wirus przenosi się na osoby spoza kręgu obarczonego wysokim ryzykiem.
2018.12.12 - Pieczenie świątecznych pierników w Kalinowie
8 grudnia w świetlicy wiejskiej w Kalinowie zostało zorganizowane pieczenie świątecznych pierników.
2018.12.12 - Mikołajki w świetlicy w Nowostawach Górnych
W dniu 08.12.2018r. o godz 16:00 rozpoczęła się impreza Mikołajkowa dla najmłodszych w świetlicy w Nowostawach Górnych. Swoją obecność potwierdziło prawie 30 dzieci i tyle samo dorosłych.