Gmina Stryków

Urząd Miejski
w Strykowie

Aktualności 2019

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Treść strony

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A rozpoczęła kampanię informacyjną skierowaną do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z województwa łódzkiego, wschodniej części Wielkopolski i zachodniej części Mazowsza. Celem kampanii jest poinformowanie przedsiębiorców o nowych przepisach, które od 2018 roku regulują funkcjonowanie specjalnych stref ekonomicznych i w sposób szczególny premiują firmy z sektora MMŚP.

ŁSSE S.A. udziela wsparcia przedsiębiorcom zamierzającym realizować nowe inwestycje w postaci zwolnienia z podatku CIT lub PIT. Wymagane nakłady inwestycyjne są obecnie dostosowane do możliwości firm, w zależności czy są to mikro, małe czy średnie przedsiębiorstwa. 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród przedsiębiorców oraz udostępnienie przesłanego w załącznikach materiału graficznego i krótkiej informacji tekstowej na stronach internetowych oraz poprzez inne kanały informacyjne będące w Państwa dyspozycji. 

Zachęcamy również do organizacji bezpośrednich spotkań z przedstawicielami Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na terenie Państwa gminy/miasta lub starostwa. Podczas spotkań przedsiębiorcy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o ofercie inwestycyjnej ŁSSE i warunkach uzyskania decyzji o wsparciu. 

Licząc na Państwa zainteresowanie przesłana ofertą, pozostajemy do dyspozycji.

« wstecz

Banery

Stopka strony

[obiekt mapy] Lokalizacja Urzędu Miejskiego w Strykowie

Stopka strony - dane adresowe

Dane adresowe

Urząd Miejski w Strykowie
ul. Kościuszki 27
95-010 Stryków

Dane kontaktowe

tel. +48 (42) 719 80 02
fax +48 (42) 719 81 93
e-mail: strykow@strykow.pl

Godziny urzędowania

pn-pt: 08:00 - 16:00

Godziny pracy kasy Urzędu:
pn-pt: 08:00 - 15:00

baner toplayer
Czas pracy