Stryków, Spotkajmy się w Strykowie

E-Urząd

Wyszukiwarka

Nawigacja

Menu  /  Newsy  /  2010  /  Szkoły 2010  /  

Treść strony

„Podróż po krajach członkowskich Unii Europejskiej”

15 września 2010 roku uczniowie klas V i VI Szkoły Podstawowej w Dobrej pod opieką nauczycieli wyjechali do Instytutu Europejskiego w Łodzi, gdzie w funkcjonującym tam Regionalnym Centrum Informacji Europejskiej odbyli „Podróż po krajach członkowskich Unii Europejskiej”.

więcej

Dzień Dziecka

1 czerwca tradycyjnie w szkole w Dobrej obchodzony był Dzień Dziecka na sportowo. W programie przewidziano dla wszystkich uczniów zawody sportowe oraz zabawy na świeżym powietrzu.  Uczniowie klas młodszych uczestniczyli również w konkursie plastycznym. W tym dniu odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy klasami. Na koniec uczniowie naszej szkoły wspaniale bawili się na  dyskotece. Zawody sportowe zorganizowane zostały przez nauczyciela wychowania fizycznego pana Grzegorza Bogusławskiego.

więcej

Spotkanie z pisarzem Łukaszem Wierzbickim.

Uczniowie z SP w Dobrej z klas IV-VI udali się w dniu 21 maja pod opieką wychowawczyń: Katarzyny Motyl, Jolanty Lis, Magdaleny Skowrońskiej oraz pana Grzegorza Bogusławskiego do Domu Kultury w Niesułkowie, gdzie odbyło się spotkanie z autorem książek dla dzieci – Łukaszem Wierzbickim. Pisarz opowiadał młodym czytelnikom o okolicznościach powstania swoich książek ,,Afryka Kazika” oraz ,, Niedźwiadek dziadka”.

więcej

następna strona »

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Strykowie
ul. Kościuszki 27
95-010 Stryków
Tel. +48 (42) 719 80 02
Fax. +48 (42) 719 81 93
mail: strykow@strykow.pl

Godziny pracy

pn-pt: 07:00 - 15:00
Godziny pracy kasy Urzędu
pn-pt: 07:00 - 14:00

Licznik odwiedzin

Gratulacje, jesteś
2210848 osobą
na naszej stronie