Stryków, Spotkajmy się w Strykowie

E-Urząd

Wyszukiwarka

Nawigacja

Sport i rekreacja  /  

Treść strony

Stronicowanie

Trwa budowa sali gimnastycznej z zagospodarowaniem terenu w Koźlu
2017.04.27
Trwa budowa sali gimnastycznej z zagospodarowaniem terenu w Koźlu
Zadanie inwestycyjne pn. „Budowa sali gimnastycznej z zagospodarowaniem terenu w Koźlu”, obejmuje budowę sali gimnastycznej oraz dwóch sal dydaktycznych z zapleczem socjalnym: szatnie toalety, pomieszczenia pomocnicze. Powierzchnia użytkowa dobudowanej części szkoły wyniesie 543,19 m2. Inwestycja przewiduje również zagospodarowanie terenu umożliwiające dogodne korzystanie z obiektów szkolnych zarówno przez uczniów jak i użytkowników sali gimnastycznej z terenu gminy.
Turniej Rugby League na Orliku w Strykowie
2017.04.14
Turniej Rugby League na Orliku w Strykowie
W Niedzielę Palmową byliśmy świadkami orlikowych zawodów Rugby League w Naszym mieście. Do Strykowa przybyły cztery drużyny: Wataha Piotrków Trybunalski, Wild Bears Tomaszów Mazowiecki, Sroki Łódź i Skierniewice Razorbacks, z którymi miały zmierzyć się lokalne ,,byki". Zawody rozegrano w systemie ,,każdy z każdym", a pojedynczy mecz trwał 12 minut(obie połowy) po 5 zawodników na bosku.
Mamy Mistrzów Polski w karate
2017.04.12
Mamy Mistrzów Polski w karate
8 kwietnia odbyły się w Warszawie XIX Mistrzostwa Polski Shorin-Ryu Karate w konkurencjach : Kata (formy), Kata Kumiwaza(interpretacja w kilku zawodników), Shuyo Waza Kumite (ustalona forma walki) i Dojo Kumite(wolna forma walki) - kategorie młodzików, juniorów i seniorów. Odbyła się też konkurencja Okinawa Kobudo (sztuka walki bronią Okinawańską). Na matach walczyło 260 zawodników z całej Polski.
Balcerek show w starciu z wiceliderem
2017.04.06
Balcerek show w starciu z wiceliderem
Zjednoczeni Stryków kontynuują świetną ligową serię. W czwartym kolejnym spotkaniu rundy wiosennej podopieczni trenera Łukasza Wijaty pozostali niepokonani, a ostatnio wygrali trudne spotkanie z wiceliderem Wartą Działoszyn aż 4:0. Mecz był popisem jednego zawodnika Sebastiana Balcerka, który zdobył dla gospodarzy aż trzy gole.
Orlik w Strykowie zaprasza na Turniej Rugby League
2017.04.06
Orlik w Strykowie zaprasza na Turniej Rugby League
Dnia 9 kwietnia tj. niedziela odbędzie się w Strykowie Turniej Rugby League. Zawody będą odbywały się na orliku przy ulicy Targowej 21, a weźmie w nich udział aż 7 drużyn między innymi zespoły z Tomaszowa Mazowieckiego, Skierniewic, Łodzi czy Łowicza.
LUKS Koźle przegrał z Kamikaze
2017.04.06
LUKS Koźle przegrał z Kamikaze
W 21. kolejce II Łódzkiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów i Weteranów drużyna prowadzona przez Macieja Markiewicza z LUKS-u Koźle uległa na wyjeździe Kamikaze 4:6. Dla gości pojedynki wygrywali Tomasz Wieteska 2, Adrian Podolski oraz Maciej Skowroński - po 1. Grał także debel Skowroński-Wieteska, ale punktu nie zdobył.
Machniewicz i Kopania na podium
2017.04.06
Machniewicz i Kopania na podium
Za nami pierwszy szosowy wyścig w tym sezonie. Kolarze LUKS Dwójki Danielo Sportswear Stryków w niedzielę, 2 kwietnia wystartowali w Chrzanowie Małym w IV Memoriale im. Eryka Stolarza. Młodzi strykowianie wrócili do domu z dwoma medalami.
Struga i Powstaniec wciąż bez zwycięstwa
2017.04.06
Struga i Powstaniec wciąż bez zwycięstwa
Kibice w Dobieszkowie i Dobrej muszą jeszcze poczekać na pierwsze wiosennej zwycięstwa swoich ulubionych drużyn. Zarówno Struga, jak i Powstaniec po dwóch kolejkach rundy rewanżowej zgromadziły na swoim koncie tylko 1 pkt.

Stronicowanie

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Strykowie
ul. Kościuszki 27
95-010 Stryków
Tel. +48 (42) 719 80 02
Fax. +48 (42) 719 81 93
mail: strykow@strykow.pl

Godziny pracy

pn-pt: 08:00 - 16:00
Godziny pracy kasy Urzędu
pn-pt: 08:00 - 15:00

Licznik odwiedzin

Gratulacje, jesteś
2047295 osobą
na naszej stronie
baner toplayer
Program kwiecień 2017