Stryków, Spotkajmy się w Strykowie

E-Urząd

Wyszukiwarka

Nawigacja

Sport i rekreacja  /  

Treść strony

Stronicowanie

Informacja
2017.06.26

Z upoważnienia Pani Dyrektor informuję, że dziś o 13.00 odbędą się internetowe konsultacje dotyczące kształtu kart do głosowania w przyszłorocznych wyborach samorządowych. 


W webinarium pod hasłem  „Płachta” czy „książeczka” - jaka powinna być nowa karta do głosowania?  weźmie udział Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej sędzia Wojciech Hermeliński oraz Szef Krajowego Biura Wyborczego Beata Tokaj. 

Transmisję można będzie śledzić na kanale PKW w portalu YouTube pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=kGne-Nxqo3w

United zwyciężają w Turnieju Charytatywnym o Puchar Burmistrza Strykowa
2017.06.21
United zwyciężają w Turnieju Charytatywnym o Puchar Burmistrza Strykowa
W sobotę 17 czerwca na boisku Orlik w Strykowie odbył się już IV Turniej Charytatywny o Puchar Burmistrza Miasta Strykowa. W turnieju wzięło udział 8 drużyn które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy. Grupa A: United Stryków, DPD, Corning, XXX. Grupa B: Kamasz, Raben, Mercedes Stryków, The Reds.
Stefański mistrzem wojewódzkim w maratonie mtb
2017.06.21
Stefański mistrzem wojewódzkim w maratonie mtb
Dobra wiadomość z Brzezin, gdzie 11 czerwca odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Maratonie MTB. Uczeń strykowskiej Szkoły Podstawowej nr 2 Maciej Stefański trenujący z LUKS Dwójka Stryków wygrywa w swojej kategorii Żak (2007 i młodsi) na dystansie Family 7,5 km na wymagającej trasie brzezińskiego maratonu.
Krzysztof Patora zwycięzcą Pucharu Polski w keirinie
2017.05.31
Krzysztof Patora zwycięzcą Pucharu Polski w keirinie
Strykowski kolarz zdominował rywalizację w konkurencji keirin podczas torowego Pucharu Polski w Łodzi, który rozegrany został w dniach 27-28 maja.
Karatecy Strykowa z nawałem pracy
2017.05.31
Karatecy Strykowa z nawałem pracy
Olbrzymi sukces karateków z Łódzkiego Centrum Okinawa Shorin-ryu Karate i Kobudo "BUSHI”. W dniach 20 -21 maja odbył się w Pińczowie Staż Shorin-Ryu Karate. W treningach wzięło udział ponad 60 czarnych pasów Shorin-Ryu z: Gdańska, Warszawy, Strykowa, Łodzi, Radzikowa, Przemyśla, Wołomina, Kielc, Miechowa, Jaworzna, Mielca, Kleszczowa, Piaseczna i Pińczowa.
Jubileusz 40-lecia MKS Zjednoczeni Stryków
2017.05.26
Jubileusz 40-lecia MKS Zjednoczeni Stryków
Na wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Strykowie uczczono jubileusz 40-lecia MKS Zjednoczeni. W sesji uczestniczył Tomasz Salski, wiceprezes LZPN ds. organizacyjno-finansowych, który z okazji jubileuszu Zjednoczonych wręczył Burmistrzowi Strykowa pamiątkową paterę, natomiast wieloletniego prezesa klubu i jednocześnie radnego Grzegorza Kozłowskiego odznaczył honorową złotą odznaką związku.
Strykowscy rugbiści uczcili święto narodowe
2017.05.17
Strykowscy rugbiści uczcili święto narodowe
W środę 3 maja w Łowiczu odbył się pierwszy mecz z cyklu "biali vs. czerwoni". Jest to polski odpowiednik State of Origin polegający na rozgrywanie meczów w święta narodowe, dzieląc zainteresowanych zawodników ze wszystkich zespołów na dwie drużyny w kolorach polskiej flagi: białych (Tomaszów Mazowiecki, Brzeziny, Stryków) i czerwonych (Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Łowicz i Łódź). Ze Strykowskich Byków mieliśmy na boisku aż 8 zawodników: Rafała Kaczmarka, Huberta i Norberta Więcha, Petera Grona, Dawida Wożniaka, Mateusza Korytowskiego, Tomasza Góralczyka i Adriana Białasa.
Dwa medale Katarzyny Kopani w Mistrzostwach Polski
2017.05.17
Dwa medale Katarzyny Kopani w Mistrzostwach Polski
W rozgrywanych w dniach 14-15 maja w nowej formule Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich na torze zawodniczka LUKS Dwójki Logo Service Stryków Katarzyna Kopania zdobyła dwa brązowe medale w konkurencji 250 m ze startu lotnego i wyścigu punktowym.

Stronicowanie

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Strykowie
ul. Kościuszki 27
95-010 Stryków
Tel. +48 (42) 719 80 02
Fax. +48 (42) 719 81 93
mail: strykow@strykow.pl

Godziny pracy

pn-pt: 08:00 - 16:00
Godziny pracy kasy Urzędu
pn-pt: 08:00 - 15:00

Licznik odwiedzin

Gratulacje, jesteś
2139654 osobą
na naszej stronie