Stryków, Spotkajmy się w Strykowie

E-Urząd

Wyszukiwarka

Nawigacja

Sport i rekreacja  /  

Treść strony

Stronicowanie

Krzysztof Patora Wicemistrzem Polski!
2017.08.21
Krzysztof Patora Wicemistrzem Polski!

Wspaniała wiadomość dotarła do Strykowa w niedzielę, 13 sierpnia z Pruszkowa, gdzie rozgrywana była Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie torowym. Zawodnik LUKS Dwójki Danielo Sporstwear Stryków Krzysztof Patora wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski juniorów młodszych w konkurencji keirin.

Wakacje na obozie z Karate Shorin-ryu
2017.08.02
Wakacje na obozie z Karate Shorin-ryu
W miesiącu lipcu odbyła się po raz kolejny Letnia Akademia Okinawa Shorin-ryu Karate i Kobudo w Pogorzelicy. Wzięło w niej udział 80 uczestników z Łodzi, Krakowa, Jaworzna Śląskiego, Miechowa, Zgierza i Strykowa. Kadrę reprezentowali: Dariusz Jedrzejczak 6dan Stryków, Ireneusz Ziętek 5dan Jaworzno, Tomasz Pieszczyk 4 dan Miechów, Przemysław Lesiecki 1dan Łódź, Daniel Jędrzejczak 1dan Stryków, Beata Ziętek Jaworzno. Codziennie odbywały się trzy bloki treningowe resztę czasu można było wypełnić wypoczynkiem.
Zgrupowanie w Górach Świętokrzyskich
2017.07.24
Zgrupowanie w Górach Świętokrzyskich
Strykowscy kolarze LUKS Dwójki Danielo Sportswear mają za sobą okres pełen pracy. Wraz z początkiem wakacji zaczął się letni etap przygotowań do drugiej części sezonu. Młodzi zawodnicy klubu ze Strykowa w dniach 27 czerwca - 9 lipca uczestniczyli w zgrupowaniu kolarskim, które odbyło się w najstarszych górach w Polsce, Górach Świętokrzyskich, dzięki wsparciu finansowemu Gminy Stryków, która w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą "Wypoczynek letni dzieci i młodzieży" przekazała LUKS Dwójce kwotę 10. 000 zł.
Aleksandra Patora dwukrotną Mistrzynią Polski!
2017.06.26
Aleksandra Patora dwukrotną Mistrzynią Polski!
Wspaniałe wieści dotarły do nas z Raszkowa, gdzie w dniach 24-25 czerwca odbyły się Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich na szosie. Dwa złote medale w jeździe indywidualnej na czas oraz wyścigu ze startu wspólnego zdobyła zawodniczka Szkółki Kolarskiej LUKS Dwójki Logo Service Stryków Aleksandra Patora.
United zwyciężają w Turnieju Charytatywnym o Puchar Burmistrza Strykowa
2017.06.21
United zwyciężają w Turnieju Charytatywnym o Puchar Burmistrza Strykowa
W sobotę 17 czerwca na boisku Orlik w Strykowie odbył się już IV Turniej Charytatywny o Puchar Burmistrza Miasta Strykowa. W turnieju wzięło udział 8 drużyn które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy. Grupa A: United Stryków, DPD, Corning, XXX. Grupa B: Kamasz, Raben, Mercedes Stryków, The Reds.
Stefański mistrzem wojewódzkim w maratonie mtb
2017.06.21
Stefański mistrzem wojewódzkim w maratonie mtb
Dobra wiadomość z Brzezin, gdzie 11 czerwca odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Maratonie MTB. Uczeń strykowskiej Szkoły Podstawowej nr 2 Maciej Stefański trenujący z LUKS Dwójka Stryków wygrywa w swojej kategorii Żak (2007 i młodsi) na dystansie Family 7,5 km na wymagającej trasie brzezińskiego maratonu.
Krzysztof Patora zwycięzcą Pucharu Polski w keirinie
2017.05.31
Krzysztof Patora zwycięzcą Pucharu Polski w keirinie
Strykowski kolarz zdominował rywalizację w konkurencji keirin podczas torowego Pucharu Polski w Łodzi, który rozegrany został w dniach 27-28 maja.
Karatecy Strykowa z nawałem pracy
2017.05.31
Karatecy Strykowa z nawałem pracy
Olbrzymi sukces karateków z Łódzkiego Centrum Okinawa Shorin-ryu Karate i Kobudo "BUSHI”. W dniach 20 -21 maja odbył się w Pińczowie Staż Shorin-Ryu Karate. W treningach wzięło udział ponad 60 czarnych pasów Shorin-Ryu z: Gdańska, Warszawy, Strykowa, Łodzi, Radzikowa, Przemyśla, Wołomina, Kielc, Miechowa, Jaworzna, Mielca, Kleszczowa, Piaseczna i Pińczowa.

Stronicowanie

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Strykowie
ul. Kościuszki 27
95-010 Stryków
Tel. +48 (42) 719 80 02
Fax. +48 (42) 719 81 93
mail: strykow@strykow.pl

Godziny pracy

pn-pt: 07:00 - 15:00
Godziny pracy kasy Urzędu
pn-pt: 07:00 - 14:00

Licznik odwiedzin

Gratulacje, jesteś
2210881 osobą
na naszej stronie